8 Плочата Имајќи Ја Вртливата Плоча Мрзливи Сузан! Одлично За Механички Проекти!

8 Плочата Имајќи Ја Вртливата Плоча Мрзливи Сузан! Одлично За Механички Проекти!

DEN 1584.00
-15 %
DEN 1862.88

Тековен

Јас ќе бидам среќен да ја смените листата на големина или боја што ви треба. Предвидено
Размена На Располагање
Комуникација
Не им се допаѓаат/несоодветни
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Промена на стилот или боја
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Испраќаат погрешна предмети или бои
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Квалитетот Проблем
Yes
Yes
Yes
Контактирајте со нас во 24hours
Вештачки Причина
Никој
Никој
Никој
Никој
Неприфатливо
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време на испорака : ПРЕВОЗНИКОТ ИМЕ ВРЕМЕ на ИСПОРАКА за СЛЕДЕЊЕ СЛУЖБА DHL 5-7 ДЕНА DHL. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
* Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.COM EMS 7-10 ДЕНА EMS.COM FEDEX 5-7 ДЕНА FEDEX. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Материјал : Железо
За : Хотел дом
Боја : Црна
Должина : 198mm
Ц Ц : 155mm
Вкупна висина : 21mm
Товарот :
Ако ви треба различни големини или во боја на рачки од наведени, ве молиме контактирајте ме.COM Кина Пост Воздух Парцела 10-30 ДЕНА intmail. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе се направи сите стоки, како подарок со ниска вредност. Тоа?s својата чест и одговорност.cn/
100% Пари Гаранција за враќање на секој објект. Ние само брод да се потврди цел адреси.


Останатите карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Бренд Име:
Surelife
Број На Модел На:
вртливата плоча
Нема. на Групи:
Еден
Инсталација Тип:
Топ Вметнување Тип
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
вртливата плоча
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Слични понуди