Нов Врвен Квалитет 7pcs 2-боја Коцки во Собата со Маглина ефект покер d&d d4,d6,d8,d10,d%,d12,d20 Polyhedral Коцки

Нов Врвен Квалитет 7pcs 2-боја Коцки во Собата со Маглина ефект покер d&d d4,d6,d8,d10,d%,d12,d20 Polyhedral

DEN 122.00
-49 %
DEN 239.52

Тековен

Ако имате било какви проблеми во врска со вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас во прв пат.
торба торба
Предмет : Генерал постави Ефект : Микс ефект на боја(маглина ефект)
Боја : како на сликата покажува
Пакети И Вклучува :
7 парчиња/Set :
1x D4 коцки
1x D6 коцки
1x D8 коцки
1x D10 коцки
1x D10% коцки
1x D12 коцки
1x D20 коцки
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме бидете сигурни дека превозот адреса за цел е точен , и адреса на купувачот како што е предвидено во ред
мора да matc h превозот адреса. И овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние ќе се потрудиме да
решавање на проблемите, без одлагање.Ние си имаме свој фабрика и стабилно снабдување! 2.Ние сме професионални за производство на пластични dices и бројки!
3.Ве молиме овозможи 0.Ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на проблемите! Клиентите задоволство е најважно за нас.Ние можеме да произведуваат сопствени производи, како на клиентот дизајни!
Ве молиме контактирајте со нас!
Ве Молиме Имајте На Ум 1.Поради разликата помеѓу различни Монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на статијата.Ви благодариме!!!
Почитувани Клиенти!
Ви благодарам многу за вашиот одлична поддршка!!!
Од 2018-03-01 , цел износ над $29 ,ќе бидат понудени мистериозен исклучителен Подарок!
.
Било какви проблеми може да бидат решени преку комуникација.Ви благодариме!
1.Но, ако тоа е поради купувачот,жалам што купувачот треба да се
ја преземат одговорноста. Ве молиме проверете со земјата, царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.Бидејќи еднаш на пакет била испратена,ние не може да промените адресата.


Останатите карактеристики

боја:
сива, жолта, црвена, сина, виолетова, зелена
Бренд Име:
T&G
Тип:
Коцки
Број На Модел На:
7PC
is_customized:
Yes
категорија:
dnd коцки
сет коцки:
D4,D6,D8,D10,D10%,D12,D20
Ефект:
Микс Ефект На Боја

Слични понуди