S925 сребрен накит трговија на големо ретро врежан pendant среќа триаголник крастава жаба Tielong роден дама Pendant

S925 сребрен накит трговија на големо ретро врежан pendant среќа триаголник крастава жаба Tielong роден дама

DEN 2169.00
-20 %
DEN 2711.52

Тековен


null Concept на камп Компанија се обрне внимание на дизајнот на производот развој 925 во Тајланд и Обединетото Кралство Birmingham school of накит има свој исклучителен млад дизајнер на тимот ние производството секој производ 20 од страна на дизајнери и занаетчии на совршен направи имаат способност да шепот раскажува приказната на занаетчии 925 занает секој производ кој сите живееме во очите на душата, само знам естетски може да укаже на својата единствена убавина и вредност
Ние сме не само во производството на накит "но во застапник еден вид на живот став квалитет се зголемува вкус" copy секој производ кој сите живееме во очите на душата pendant материјал сребро Мозаик Tie Long големина за долго широк тежина од околу
не копија на наслови
-
добредојдовте на гуангжу џин накит co., LTD.
925 за вашата безбедност и shop The интереси на семејството
проверете дали стоки веќе се заврши
нема проблем да знак за тоа 5.2 cm инаку последица е горд 3.1 cm ве молиме затворете ги знаат 24.1 g


Останатите карактеристики

Метална боја:
Видете табела
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Jade
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
копче
Стил враќање на античките начини:
Лејди
Процесот:
скапоцен камен поставување
Давање прилики:
Туризмот спомен | | роденден фестивал
Пакување:
Независна пакување
Обработка на сопствени:
No

Слични понуди