Најновите MB Ѕвезда C5 SD Поврзете со Xplore ix104 тешки таблета (4g, i7) +ssd софтвер V2018.03 подготвен за употреба во печатач ip1888

Најновите MB Ѕвезда C5 SD Поврзете со Xplore ix104 тешки таблета (4g, i7) +ssd софтвер V2018.03 подготвен за

DEN 63338.00
-5 %
DEN 66672.00

Тековен

Забелешка : се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Бидејќи стариот MB ЅВЕЗДА C4 главниот одбор немаат UDS чип, па старите MB ЅВЕЗДА C4 може да не ги поддржуваат; 3.
Превозот Термини :
1. ако не можете да добиете пакет поради политиката во вашата земја,ние ќе не носат на изгубени .
Тоа се Користи.Ви благодариме за вашето разбирање.
Превозот Време :
A.
Ако дојде од Саудиска Арабија, ве молиме нудат копирате датотека на вашиот ID на нас, ви благодариме. Ви благодариме!Ако сакате повеќе предмети ние може да ви даде некои discout,ви благодариме!
Многу Важни Совети :
1. Поддржани Мулти-Јазик :
Македонски/Бугарски/Дански/Грчки/Шпански/Француски/Италијански/Корејски/Полски/Romanuan/Српско-Хрватски/ Турски/Чешки/Германски/Крај/Hyngarian/Јапонски/Холандски/Португалски/Руски/Шведски/Кинески
2.03 )
sd поврзете компактен c5 печатач : може да печати на дијагноза резултат директно : за Да.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден за вас, но купувачи е одговорен за враќање shiping цена . 1pc x 38 PIN Кабел 4.
Тоа има 4g ram меморија и i7 процесор, работи побрзо од другите лаптоп. mb ѕвезда c5 Карактеристики 1. Сите основни accosseries донесат оригиналните ново пакување чип, и 24hours тестирање, гарантирање на квалитет на производи; Нови MB Ѕвезда C5 Специјални Функции 1. Имаме многу искуство на царинската бришење, ве молиме да ни кажете што е најдобра цена за вас за декларираната вредност на пакетот,така што ќе може да avoice да плаќаат висок данок. 1 дена за процесирање на нарачката по примиле исплата. тоа само има win7 64 малку систем, но некои многу стари возила можеби не compatiable и wifi не е стабилна во било кое време,ако ти пречи ова,ве молиме да се поврзете со нас за да добиете 2015.значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен со политиката и кажете ни што е она што е најдобро.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Hungarian,French,Italian,Greek,German,Slovenia,Polish,English,Spanish,Russian,Turkish,Finnish,Portuguese,Dutch,Swedish,Czech,Denish,Japanese,Korea
Хардвер Верзија:
mb ѕвезда c5
Специјални Функции:
WIFI
Бренд Име:
RCOBD
Ажурирање На Софтвер:
Yes
Верзија На Софтвер:
2018.03
Верзија На Софтвер:
чувајте ги најновите
HDD Капацитет:
240GB МИНИ SSD
Aftersales:
техничка поддршка
Гаранција:
1 година
Функција:
подготвен е да употребува
Тип:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
is_customized:
Yes
Лаптоп:
Xplore ix104 (4g,i7), што се користи.
Посебна Карактеристика:
со печатачот, може да се печатат директно
Автомобил Производител:
за BZ

Слични понуди