Бесплатен превозот! 41-Заби,Замена на Електрична чекан вежба Опрема за METABO BE560 BE561, Висок квалитет !

Бесплатен превозот! 41-Заби,Замена на Електрична чекан вежба Опрема за METABO BE560 BE561, Висок квалитет !

DEN 670.00
-5 %
DEN 704.64

Тековен

41-Заби,Замена на Електрична чекан вежба Опрема за METABO BE560 BE561, Бесплатен превозот! Опис на производот : Одговара за METABO Електрични чекан вежба : BE560 BE561 Опрема надворешен дијаметар : 46mm Опрема внатрешен дијаметар : 10мм Опрема Заби : 41 Teeth
100% Сосема Нов! Висок-квалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ!
Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Ви благодарам многу! Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.


Останатите карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
За METABO BE560 BE561
Производ адаптација модел:
За Metabo

Слични понуди