Mikialong ви Благодариме, Но Не Благодарение Смешно Т Кошули Жените 2018 Кратко Sleeve Лабава Camiseta Feminina Црно Бела маица со Жени

Mikialong ви Благодариме, Но Не Благодарение Смешно Т Кошули Жените 2018 Кратко Sleeve Лабава Camiseta Feminina

DEN 356.00
-32 %
DEN 522.72

Тековен

Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Големината може да има 2-3 cm разликува поради прирачник за мерење, ве молиме да се разбере. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ако не знаете како да се избере големината, ве молиме контактирајте со продавачот за помош. Не го одберете директно според вас навики.Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Ви благодариме!
Повратни информации
1. Ве молиме погледнете го финалниот боја на нашите вистински стоки.
Топло Prompt
1. Откако ќе плаќање, ако сакате промена на адреса, ве молиме да ни оставите на нова адреса во најкраток можен, пред да се испрати парцела. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.
Испорака
1. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ако сакате да видите реално фотографија, ве молиме контактирајте со продавачот. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации и позитивни коментари на вашето искуство, ние во голема мера ќе го цениме тоа. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ви благодариме!
2. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден. Ви благодариме!.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Mikialong
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
жените t-shirt
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Кратко Sleeve
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
боја:
Црна, Бела Сива Розова
Големина:
S M L XL XXL
Клучни зборови:
Жените tshirts Tee Кошула Femme Camiseta Mujer
Ткаенини:
100%памук
Популарната елементи:
Печати

Слични понуди