Waterdrop Shamballa Накит Поставен Розова Кристал Обетки И Ѓердани За Партија 5 Групи Трговија На Големо

Waterdrop Shamballa Накит Поставен Розова Кристал Обетки И Ѓердани За Партија 5 Групи Трговија На Големо

DEN 595.00
-20 %
DEN 744.00

Тековен


Waterdrop Shamballa Накит Поставен Розова Кристал Обетки И Ѓердани За Партија 5 Групи Трговија На Големо
1). Pendant големина : 18x10mm
2). Ѓердан должина : околу 47cm
3). Боја : розева
4). Количина : 5 групи
5). Материјали : глина & кристално
Плаќање
Ние прифаќаме Зачувам.
Исто така, ние може да прифаќаме други начини. Ако треба, ве молиме контактирајте со нас!
Превозот
Ние ќе ја објавите сите на нашите предмети преку КИНА ПОСТ ВОЗДУХ MAIL со регистрирате. Тоа може да се постигне повеќето земји во рок од 15-30 дена (не се вклучуваат на викенд и државни празници)
Доколку сакате да добиете брзо, ве молиме изберете EMS, Тоа ќе чини околу 7-15 дена.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас . Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме оставете позитивни повратните информации. Ако не сте задоволни со предмети ќе нареди. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации . Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Contac нас
Добрата комуникација е најдобар начин да се slove никакви проблеми .
Добредојдовте пратена е-пошта до нас со било какви проблеми или е потребна.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
обетки, ѓердани
Стил:
Тренди
Пол:
Жени,Девојки
Бренд Име:
XiaoYaoTYM
Материјал:
Кристал
Повод:
Партија
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Капка Вода
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
16010779
боја:
Пинк
Pendant Големина:
за 18x10mm
должина на ѓердан:
За 47cm
Количина:
5pcs
Материјал:
глина & кристално
време на испорака:
3 дена
is_customized:
Yes

Слични понуди