80СМ есен зима memoryfoam бавниот раст се лизга отпорни на вода-апсорбирање на корални руно КРУГ тепих сомот tapete фланелен боксери килим

80СМ есен зима memoryfoam бавниот раст се лизга отпорни на вода-апсорбирање на корални руно КРУГ тепих сомот

DEN 790.00
-30 %
DEN 1128.00

Тековен


80 X80 CM, тежина околу 0.3 KG


Останатите карактеристики

Големина:
Customize
Техника:
DIY
Употреба:
Спалната Соба,Hotel,Бања,Дома
Бренд Име:
SHIERJU
Обликот:
Круг
Начини на Продажба:
парче
Место:
Салон
Број На Модел На:
catround
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Декорација Стил:
кореја и кинески
Измијте Стил:
Рака Мие
дизајн:
Wilton
Материјал:
руно ткаенина
Големина На:
80см дијаметар круг
is_customized:
Yes
Занает:
Машина Направени
Чистење Тип:
машина за миење
Спецификација:
800mm diameter

Слични понуди