30PCS/МНОГУ,4.5 cm(1.7 инчен),се Меша божиќ значка,Студентите награда,Мода копчето,Тим логото,Goody торба.X'mas brooch pin,Дома декор.ОЕМ

30PCS/МНОГУ,4.5 cm(1.7 инчен),се Меша божиќ значка,Студентите награда,Мода копчето,Тим логото,Goody торба.X'mas

DEN 528.00
-35 %
DEN 811.20

Тековен

Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.На промоцијата.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 10days откако ќе се плати. Големина : 4.Нарачана : Ние може да нарачана производи од хартија.Нарачана : Ние може да нарачана производи од хартија.Ве молиме прочитајте опис внимателно пред да плаќа.Тимот на логото,Goody торба.Ние ќе пишува "подарок" на врвот на полето доколку испратите преку нормална пост.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката.Ако било sepecial барање, ве молиме контактирајте со нас пред се платени,не оставете порака по платени.Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации и отворен спор,ние ќе се обидеме потрудиме да ги решат проблемите.Ве молиме имајте во предвид секоја цел мора следење на број,можете да ги пратите онлајн.Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 7days откако ќе се плати.ако имате било какви барања ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил.X'mas украс.Ве молиме имајте во предвид секоја цел мора следење на број,можете да ги пратите онлајн. Моден brooch.Ние ќе прогласи мала вредност accordting на цел износ и кутија големина.Ве молиме да користите точно адреса кога се платени,ако вашиот причина предизвикани парцела врати,ние ќе забелешка наплата на превозот надомест.ако имате било какви барања ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил. Најголемиот дел на големо.Потоа кликнете на "Плати Сега" копчето,потоа целосно плаќање откако ќе кликнете на нарачката. Ние не гарантираат транспорт време на сите меѓународни пратки,бидејќи различни земја има различни сопствени грешки време,тоа може да влијае на брзина,не можеме контрола на брзината,но ние ќе се прошири време на испорака за вас.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
YHCRAFTS
Материјал:
Пластични
Тип:
Додатоци
Тип:
Божиќ Декорација Материјали
is_customized:
Yes
Големина:
M
боја:
Повеќе

Слични понуди