Децата Играчка Автомобил 1:30 ABS Инженеринг Возило Модел за Симулација на Багер Инерција детски Играчки Подарок Diecasts Играчки Возила

Децата Играчка Автомобил 1:30 ABS Инженеринг Возило Модел за Симулација на Багер Инерција детски Играчки Подарок

DEN 713.76

Тековен


Овој производ е 16 P, CD, ASTM, HR4040, PAHS, EN71, домашни 3 C сертификација, извоз CE сертификат, меѓународните 7 во една инспекција и сертификација на производи
[слики]
Производ слики се повеќе од 95% од self timer, пореално да ги одразуваат реалните производот сам по себе, но бидејќи на светлината, пукање нивоа и други фактори може да доведе до мала разлика помеѓу сликата и вистински. Поради пазарните промени и други фактори, фабрика може да ја прилагодите бојата на производот и на пакувањето, пакување, итн., ве молиме да ги вистинските како стандард
Транспорт е завршен од страна на трети лица логистичка компанија, не ни може да се контролира. Транспорт време од времето, возило аранжман, сообраќајот, и многу други фактори, ние и ќе го процени транспорт време, за повикување само, не како во содржината на договорот, но, исто така, не како причина да се вратат.
Горенаведените услови, ве молиме прочитајте ги внимателно, бидејќи редоследот на ефективни. Доколку постои каков било приговор, ве молиме потврдете го со нашиот персонал и потоа цел.
Подобар квалитет, подобра цена и повеќе поволни е целта на нашата постојана напори! Се надеваме дека нашата напорна работа може да се добие секој разбирање и признавање! Конечно, јас ви посакувам среќен шопинг!


Останатите карактеристики

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Модел,Мини,Се Повлече Назад
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
Играчка Возила
Тип:
Готови Производи
Предупредување:
11
Бренд Име:
Искреноста Бескраен
Материјал:
Пластични
Скала:
1
Пластични Тип:
ABS
Материјал:
ABS
Модел дел:
1
Категории на производи:
инженеринг возило
Контрола на владата:
Инерција
Име:
инженеринг возило

Слични понуди