hzew Шупливи Срцето Коњ Pendant Ѓердан Сребрена боја Коњ во Срцето Ѓердан Божиќ Подарок за Роденден

hzew Шупливи Срцето Коњ Pendant Ѓердан Сребрена боја Коњ во Срцето Ѓердан Божиќ Подарок за Роденден

DEN 40.00
-16 %
DEN 47.52

Тековен


Почитувани купувачи : Добредојдовте во мојата продавница,ние сме накит фабрика која може да се направи клиент дизајн, доколку сакате да остварите нови дизајни,ве молиме contack мене,ние може да ви помогне.нашата продавница се животинско мода продавница за накит,постојат Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци, жирафа, зајак, лисица, верверица, пеперутка.....
многу животински : Коњ, куче, елени, слон, мачка, волк, овци,
жирафа, зајак, лисица, верверица, пеперутка.....
топла продажба во нашата продавница


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hzew
Број На Модел На:
1
Обликотшема:
Срцето
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Pendant Големина:
2.5 cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Компатибилност:
Андроид
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Материјал:
Цинк Легура
Должина:
45cm

Слични понуди