30M LineThink Турнир риболов линија IGFA Мраз Риболов линија Материјал Од Јапонија Бесплатен Превозот

30M LineThink Турнир риболов линија IGFA Мраз Риболов линија Материјал Од Јапонија Бесплатен Превозот

DEN 235.20

Тековен


Линија Број :
ДЕТАЛИ НА ОБЈЕКТОТ : Материјал 100% Најлон Направени Во Јапонија Тип
Потоне Должина 30 M Боја
Јасно
СЛИКАТА НА ОБЈЕКТОТ :
ЗА НАС :
Ние сме professinoal риболов линија фабрика. Производство на најлон monofilament риболов линија. ЈП плетенка линија и Fluorocarbon линија. Изберете нашите производи. 100% безбедност и вреди да се vaule. Причината зошто вие не може да ни недостасува.
(1) Најдобар Производ Ние сме посветени на остварување на високо-квалитетни производи за да fishman. Не се евтин материјал, Нема недостиг од lenghth. Најважно, го имаме напредна технологија на изработка на линија.
(2) Најдобра Цена Фабрика директни продажби. Ние можеме да ви понудиме најдобра цена.
(3) Најдобра Услуга Доволно акции Брза испорака. Professionly продажни тимови работат за вас 24 часа.
СЛИКАТА НА НАШАТА РАБОТИЛНИЦА :
ИМИЏОТ НА ПРОИЗВОДИТЕ :
СЛИКАТА НА РИБОЛОВ ПАТУВАЊЕ :


Останатите карактеристики

Линија Број:
0.4, 0.6, 0.8, 1.0, 1.2, 1.5, 2.0, 2.5, 3.0, 4.0, 5.0
категорија:
Tippet
Позиција:
Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Бренд Име:
LINETHINK
Пловни Карактеристика:
Потоне Линија
Материјал:
Најлон
Со Скала или Не:
No
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Ниво
Број На Модел На:
NL001
Метри:
30m

Слични понуди