Капи Чипка Цвет Принцеза Круна Бебе Девојка Коса Обрачот Главата Раце Додатоци За Деца Headbands Украси Headwear Hairband

Капи Чипка Цвет Принцеза Круна Бебе Девојка Коса Обрачот Главата Раце Додатоци За Деца Headbands Украси Headwear

DEN 78.00
-12 %
DEN 88.80

Тековен

Топло совети : цел >150 долари, ние брод од страна на ems слободни освен некои земји. цел >20 долар, ние брод од страна на epacket за НАС. цел >10 долар, ние брод од страна на кина пост воздух mail. цел евтин начин, не Можете да проверите на следење на податоци во вашата земја.
Име на производ : девојки hairband , капи коса орнаменти , круна на косата обрачот Производ Големина : за 9.8 * 9.8 * 8 cm Производ Пакет : OPP
купувачот мора да го прочитате :
1, ако изберете превозот на чекање, " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ",
2, pls дозволете не можете да проверите следење на информации во вашата земја .
3, pls не се отвори спорот Во одреден временски период,
4, Ако не го добиете вашиот стоки во рамките на одредено време, ние и ветуваме на целосна наплата.
5, Ако не може да се прифати, ве молиме, немојте да ја купите , се надевам, ќе може да се разбере, ви благодарам многу.
Капи Чипка Цвет Принцеза Круна Бебе Девојка Коса Обрачот Главата Раце Додатоци За Деца Headbands Украси Headwear Hairband


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Одделот За Името:
Деца
Тип:
Hairbands
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
Ацетат,Акрилик
Број На Модел На:
Цвет
Име На Производ:
Коса Додатоци
Режим:
косата обрачот
Занает:
косата бенд
боја:
круна
Функција:
Капи
Материјал:
косата орнаменти
Стил:
hairband
Пол:
деца
Големина на:
девојка
Потекло:
Headwear

Слични понуди