А-Линија Chiffon Деверуша Фустани Strapless Розова Свадба Гостин Фустани Отворени Врати Пром Фустани облека mousseline SBD24

А-Линија Chiffon Деверуша Фустани Strapless Розова Свадба Гостин Фустани Отворени Врати Пром Фустани облека

DEN 5928.00
-5 %
DEN 6240.00

Тековен


Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, даноци за увоз во
вашата земја.
Големина : Како сите наши фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown
може да се разликуваат од околу 1 инч во одредени мерења.Колковите =___cm
4.Денот треба фустан
Стандардната големина врз основа на нашата големина на маса, ако сакате да се направи custome направија услуга, подолу
е само водич.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши
фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи
лесно.Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има.Ние нудиме БЕСПЛАТНА ПОПРАВКА на вашиот фустан! Но, поштарина да го испрати назад и повторно да превозот цена за вас
4.Шупливи до подот со високи потпетици на=___cm
5.Висина без високи потпетици=___cm
7.но, ние ќе го избере најдобриот превозот начин за да се избегнат некои екстра царинските давачки . Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок. Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да
контактирајте не директно.
Сите превозот време ние рече само според нашите работно искуство,може да постојат неколку дена разлика.Половината =___cm
3.Биста =___cm
2.Рамо до Половината=___cm
8.Врати точка мора да биде во совршена состојба, како што беше испратена до вас, не се изменети и
не се носи.Рамо width=___cm
6.
Па ние може да ви го гарантира времето за испорака на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е
што се истражува.


Останатите карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Број На Модел На:
SBD24
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Возбудува
Ткаенина Тип:
Chiffon
Моден Елемент:
едноставна
Половината:
Природни
Деколте:
Strapless
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Возрасна Група:
Возрасни
Sleeve Стил:
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
Sunzeus
Вистински Слики:
No

Слични понуди