2018 Танцување Пракса Носат Професионални Плус Големина На Стомакот Танц Костим Set Top, Панталони, Монета Појас Жените Стомак Танц Облека

2018 Танцување Пракса Носат Професионални Плус Големина На Стомакот Танц Костим Set Top, Панталони, Монета

DEN 1003.00
-5 %
DEN 1056.00

Тековен


Големина на Табелата ( единица : cm) Големина Underbust Врвот Должина на Ракавите Должина Половината Колковите Панталони Должина M 70-140cm 40cm 32cm 70-110cm 80-120cm 80см L 74-145cm 42cm 34cm 74-120cm 90-145cm 85cm Она што е во пакет? 2 парчиња сет : врвот и панталони / 3pcs Сет : врвот, појас и панталони


Останатите карактеристики

Големина:
M, L
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Пол:
Жените
Материјал:
Ацетат,Полиестер,Rayon
Број На Модел На:
SK01147
боја:
Вино, виолетова, црна, портокалова
Стил:
Стомакот танц обука облека
Matail:
Млеко-свила
Еластичноста:
Yes
Панталони детали:
Flouncing дизајн
Објектот се вклучени:
2 парчиња сет
Тежина:
0.4kg

Слични понуди