10pcs/многу 10inch 1.5 g Розова Латекс Балон Воздухот Топки Гумени Свадба Партија Декорација Роденден Дете Партија Плови Балон Дете Играчки

10pcs/многу 10inch 1.5 g Розова Латекс Балон Воздухот Топки Гумени Свадба Партија Декорација Роденден Дете

DEN 32.00
-6 %
DEN 34.08

Тековен

Ние гарантираме дека изглед, целосно се во согласност со сликата.
********************************************************************************************** Цел international express транспорт режим 1) $10 2) $150
Нашите предности : Повеќето од нив се во акцијата,можете да го нарачате она што сте заинтересирани,ако сте мало купувачот,ќе може да се плати за тоа право сега ;ако сте трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас berfore ќе плати за нив.(Aliexpress платформа обично треба да се земе околу 48 часа за ревизија на вашата исплата) * 72 Часа по правило е само применува за мали наредби и се меша нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не е маска под ова правило. * Цената што ја платиле за предмети со исклучок на било царина.Ние ќе ви даде многу competitve трговија на големо цена.
* Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
* За оние купувач кој остави активни повратни информации за нас, ако дојде да го нарачате веднаш, ќе им понуди малку подарок за вас. * Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации. * Ние обично брод преку Кина Пост Воздух Mail (ова се сите бесплатен превозот), EMS вашиот производ, ако имате посебни барања други курир кој бара од вас да ги сноси сите поштенски, што е потребно за 15-39 дена за да стигнат до вашата локација. Професионален Тим за Развој на Фабрика штекер,Висок Квалитет и Конкурентна Цена и Навремена Испорака Членство Polic
* Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 48-72 часа.


Останатите карактеристики

Материјал:
Латекс
Повод:
Партија,Свадба
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TTTplay
Обликот Стил:
Круг
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
партија балони
Број на Компјутери:
10pcs
боја:
Црна/Бела/Розова/Gold/Сина/Виолетова/Сребрена/Зелена/Жолта/Црвена И Др.
Тип:
бисер боја
Тежина:
1.5g/pcs
Надуени Дијаметар:
23-25 cm
Име на производ:
роденден балони
Тип На Објект:
свадба балони
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Повод:
Партија Материјали,Роденден,Свадба,Божиќ,Денот на Вљубените,Велигден и Сл.

Слични понуди