12 Модел G Место Стимулација Вибратор Моќен Дилдо Зајакот Женски Возрасни Секс Играчка Водоотпорен Massager

12 Модел G Место Стимулација Вибратор Моќен Дилдо Зајакот Женски Возрасни Секс Играчка Водоотпорен Massager

DEN 644.00
-15 %
DEN 757.92

Тековен


12 Модел G Место Стимулација Вибратор Моќен Дилдо Зајакот Женски Возрасни Секс Играчка Водоотпорен Massager
Карактеристики :
Материјал : Силикон + ABS
Боја : Црвена Роза
Големина : 21.2*3.6 cm
Вибрации : 12 Брзини
Напојува 2 AAA батерии
Вибрации начини : 10-бенд, комплетно водоотпорен дизајн
Специјално обликувани е дизајниран за безбедна игра и го чува од добивање на изгубени
Тоа ќе ви донесе многу забава
Како совршен подарок за себе или вашиот љубовник
Забелешка : за Миење производ темелно пред и по употреба. топла сапуница вода може да се користи како добро. Прекинете со употреба ако болка или непријатност развива
Пакет Содржина :
1 x Vibrators


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Vibrators
Број На Модел На:
GV0681
Бренд Име:
chialstar
Големина:
21.2x3.6cm
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Тип:
Зајакот
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No

Слични понуди