За 2003-2008 ТОЈОТА е корола 1.8 L Кислород Сензор GL-24233 89465-02171 89465-02190 89465-12730 234-4233

За 2003-2008 ТОЈОТА е корола 1.8 L Кислород Сензор GL-24233 89465-02171 89465-02190 89465-12730 234-4233

DEN 966.00
-28 %
DEN 1342.08

Тековен

234-4233
АПЛИКАЦИИ PONTIAC АТМОСФЕРА, 2003-2008 ТОЈОТА е корола 2003-2008 ТОЈОТА МАТРИЦА 2003-2008 ве Молиме погледнете го каталогот за деталите на апликацијата. на нашата on-line клиенти сите големи името брендови на авто делови по најниски цени со брзи, точни испорака на услугата, не-кавга се враќа и експерт механичар совети за вашиот гарантирано задоволство. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни. ЗА ДЕЛ
За дополнителни информации за производот ве молиме да се однесуваат на предмети спецификите или контактирајте со нас.
ГАРАНЦИЈА
Гаранција Времетраење : 1 години
Гаранција Тип : Замена Гаранција
. ЗА ПРОДАВАЧОТ
Основана во 2001 година,Gang LE Авто Делови имаат тивко се снабдува професионални механика со висок qualiy авто делови од најдобрите брендови во индустријата. После ова 30 дневен период на сите продажни се конечни.
** **
Наместо Дел # : GK-24233, 234-4510, 88971385, 88971388, 88971389, 88972967, 88973751, 88974123, 89465-01100, 89465-01110, 89465-02110, 89465-02170, 89465-02171, 89465-02190, 89465-12730, 89465-12770.
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
Објектот мора да се врати во рок : 30 Дена
Враќање ќе бидат дадени како : враќање на Пари или размена (купувачот избор)
Купувачите имаат 30 дена од датумот на купување на секој елемент да не известите за било каква загриженост. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. Ако сме известени во рок од 30 дена, ние ќе го прифати враќа и да се обезбеди наплата или размена за секој објект кој не е како што е опишано во листата или не работат правилно. 15% restocking такса може да се примени.


Останатите карактеристики

Е Корола-Година:
2006,2004,2003,2008,2005,2007
Поставување на Возило:
Задните
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Е корола
Другиот Дел Број:
88971385, 88971388, 88971389, 88972967
Специјални Функции:
низводно
Осветленост Дел Број:
GL-24233,88973751, 88974123, 89465-01100,
Материјал Тип:
универзална сензор
Производителот Дел Број:
89465-01110, 89465-02110, 89465-02170
Наместо Дел #:
89465-02171, 89465-02190, 89465-12730
Наместо Дел #.:
89465-12770.234-4233,234-4510

Слични понуди