Машина возраст Винил Ѕид Decal рачно изработени Цртан филм Ѕид Налепници уметност момче деца спална соба за деца соби Оркестарот

Машина возраст Винил Ѕид Decal рачно изработени Цртан филм Ѕид Налепници уметност момче деца спална соба за

DEN 590.00
-18 %
DEN 719.52

Тековен


Детален Опис
Ве молиме да ми кажете ја Бојата _____? (Сите Ѕид Налепници имаат 40 бои да се избере ве Молиме да ни кажете боја ви треба!) Средна Големина : 57 см (h) x 30 cm (w) Големи Димензии : 109cm (h) х 57 см (w) ( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби ) 1 инч = 2.54 см Тежина : Околу 200-400g Обичај прави : Да
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал,
плакарот, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди


Останатите карактеристики

боја:
Сина(H615), Сива(H627), Грин(H619), Розе(H611), Виолетова(H630), Бела(H601), H604, Кафеава(H624), Портокалова(H606)
Големина:
Medium Size 30x57cm, Large Size 57x109 cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
TX-
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Слични понуди