10 x 2g Помине Лепак Тајван Убавина Нокти Лажни Уметност ги Красат Совети Лепак Акрилик Сина

10 x 2g Помине Лепак Тајван Убавина Нокти Лажни Уметност ги Красат Совети Лепак Акрилик Сина

DEN 87.84

Тековен


10 x 2g Помине Лепак Тајван Убавина Нокти Лажни Уметност ги Красат Совети Лепак Акрилик Сина Опис : Сосема нов и висок квалитет. Наменета да се користи за сите видови на лажни ноктите / rhinestones. Овозможи да се создаде убава нокти дизајн во секунди. Мал шише дизајн за лесно преносливост. Погодна за двете професионални салон или домашна употреба. Може да се користи на природни нокти или лажни ноктите. Поединечно запечатени. Алфа cyanoacrylate основа. Пакет се Вклучени : 10 x 2g Помине Уметност Лепак Белешки : да се Чува далеку од децата


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Состојка:
лепак
НЕТО-WT.:
2g
Количина:
10pcs
Број На Модел На:
A05
Тип:
лепак
Тип:
лепак

Слични понуди