Филмот Star Wars Хан Соло е Милениум Сокол Брод Метал Pendant Barkey Шише Настроената Keychain

Филмот Star Wars Хан Соло е Милениум Сокол Брод Метал Pendant Barkey Шише Настроената Keychain

DEN 103.00
-10 %
DEN 114.24

Тековен

2) точки ќе биде предаден во рок од 7 работен ден од денот на уплатата примена, ако имаме било каков проблем во врска со производот, ние ќе ги остават порака во времето, ве молиме љубезно ни одговори во време за да се избегне грешка се случи. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат дополнителни изразат превозот цена. Ако имате проблеми или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви Благодариме! П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена.
Добредојдовте во мојата продавница
производ прирачник : Наслов : Star Wars Копче Синџир Материјал : Цинк Легура Големина : 4. За Повратни информации на Клиентите задоволство е нашата крајна цел. ПРАШАЊА и одговори П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; money bookers; Т/T; western union.7 cm
услугата За Испорака Пратката ќе се организира во рок од 7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и адреса е потврдена. Ви благодариме!. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
sw998801-02
Пол:
Унисекс
is_customized:
No
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
VOQ
Метална боја:
Античкиот Позлатен Сребрен,Антички Бронза Позлатен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Слични понуди