2018 Неверојатни LED Светло-Up Трепка Трипер Вашите Раце, Музички Инструменти Shaker Играчки Подарок Сјајот Партија Божиќ Navidad Нова Година

2018 Неверојатни LED Светло-Up Трепка Трипер Вашите Раце, Музички Инструменти Shaker Играчки Подарок Сјајот

DEN 859.20

Тековен

Карактеристика на Овие светкави maracas се забавна играчка за вашата Партија Активност да си игра со.
Изработени од тврда пластика, лесен и удобен за секојдневна игра.
Тоа е исто така добра забава опрема,доста око фаќање и смешни навиваат предмети
Лесно да се работи,Светло-до кога тресење
Големина : 28 х 13 cm Испорака детали за Сите предмети ќе биде предаден на купувачот Aliexpress адреса. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот. Превозот компанија Estinated Време на Испорака за Следење Epacket 7-18 дена на Располагање Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 15-35 дена на Располагање Пост NL 12-25 дена на Располагање ЕМС 6-15 дена на Располагање на курирската служба DHL 3-8 дена на Располагање Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус 20-60 дена не се Достапни


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
LED Maracas Трипер Бучава Masker
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман
Блескав Време:
5h
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
BM:
DTOY9

Слични понуди