Едноставно Длабоко V деколте, Сина Мајката На Невестата Фустани Pleated Chiffon Долго Свадба Партија Фустани Бесплатен Превозот CM032

Едноставно Длабоко V деколте, Сина Мајката На Невестата Фустани Pleated Chiffon Долго Свадба Партија Фустани

DEN 6612.00
-5 %
DEN 6960.00

Тековен

Висина без високи потпетици=___cm
7.
Сите превозот време ние рече само според нашите работно искуство,може да постојат неколку дена разлика.Тоа е потребно дека објектот или фустани треба да се достават до нас во рок од 14 дена по враќањето барањето е прифатено.Потоа можете да разговарате со нас за прашања што се има. ние ќе ви испратиме боја шема и да го потврди големина со вас .Колковите =___cm
4.
Вашата Сите 5 Ѕвезди Коментарите Најголема Мотивација на Нашиот Пат Напред!!!
1.Шупливи до подот со високи потпетици на=___cm
5.Висина без високи потпетици=___cm
7. Ако постои било прашина, валкани места, промена и така натаму, ние не нудиме надоместок.
90% од времето сме во можност да го средиме проблемот со давање техничка поддршка,без да мора да се испрати нешто назад.Половината =___cm
3.
Па ние може да ви го гарантира времето за испорака на сите меѓународни пратки се должи на разлики во
царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е
што се истражува.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши
фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи
лесно.Колковите =___cm
4.Рамо до Половината=___cm
8.Рамо width=___cm
6.Денот треба фустан
Стандардната големина врз основа на нашата големина на маса, ако сакате да се направи custome направија услуга, подолу
е само водич.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши
фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи
лесно.Половината =___cm
3.Се врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност.
Големина : Како сите наши фустани се рака-пораби и клиентите скроени, на готовиот gown
може да се разликуваат од околу 1 инч во одредени мерења.


Останатите карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Мајката на Невестата Фустани
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Стил:
Резервоар
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
CM032
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Вграден Градник:
Yes
is_customized:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Pleat
Бренд Име:
Sunzeus
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon

Слични понуди