20pcs/многу притисни копче за префрлање заштитна маска за HABOO 12mm метал switch прашина маска

20pcs/многу притисни копче за префрлање заштитна маска за HABOO 12mm метал switch прашина маска

DEN 528.00

Тековен


овој водоотпорен покритие е за HABOO кол.12mm метал префрлате
1.маска дијаметар : 12mm
2.маска боја : транспарентна
3.маска материјал : силика гел
4.маска облик : тркалезна
5.функција : водоотпорен, прашина-доказ масло-доказ,заштита
обрнете внимание на :
на овој линк е само за заштита покрие, не со switch .ако у
сакате switch pls кликнете на следниве линкови и место.ви благодариме!


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
Карактеристики:
водоотпорен маска
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Гаранција:
NO
Број На Модел На:
12mm водоотпорен маска
сертификација:
NO

Слични понуди