(C2-061) Врвен Квалитет Рачно Изработени Женски Силиконска Гума Лицето Маска Cosplay Kigurumi Маски Crossdresser Кукла Kigurumi Аниме Улога Игра

(C2-061) Врвен Квалитет Рачно Изработени Женски Силиконска Гума Лицето Маска Cosplay Kigurumi Маски Crossdresser

DEN 30050.00
-5 %
DEN 31631.52

Тековен

Превозот : Бесплатен превозот со најбрз 3 до 5 работни денови за испорака метод. Плаќање на рати (plz контактирајте ме) : да ја прифатиме 50% депозит пред производство и 50% биланс на плаќање пред превозот. Јас ќе ти пратам слики од маската откако се заврши, кога можам да добијам остатокот за плаќање, јас ќе брод надвор со Најбрзиот превозот метод(3 до 5 работни денови за испорака) Големина : Ние треба вашата два measurments(CM) Зелена : максимум круг низ веѓата Црвена : максимум круг низ брадата (C2-061) Врвен Квалитет рачно изработени Женски Силиконска Гума Лицето Маска Cosplay Kigurumi Маски Crossdresser Кукла Kigurumi Аниме Улога Игра За Обработка на време : Нашите маски се сите рачно изработени по нашите клиенти поставени со цел, тоа ќе трае околу 1-2 месец да се направи . За повратни информации : повратната информација е многу важно за мене,па ве молиме да munificent ме остави на postive повратни информации ако ви се допаѓа мојот предмети и задоволен со моите услуги. Тоа е целосна главата, перика е вклучена. Па ние не прифаќаме раш цел. Ви благодариме за вашето разбирање. Ако не сте задоволни со мојот производ или услуга, ве молиме да ми кажете вашиот предлог, јас ќе се обидам моето најдобро да се направи подобрување и да ви даде добро решение. И ние не прифаќаме откажете нарачката во текот на обработка на време. Ве молиме да ми даде шанса пред да ја напушти негативни повратни информации.
Повеќе производи,pls видите нашата онлајн продавница :
Опис :
Аниме карактер : НИКОЈ
Производ вклучува : Целосна главата маска x1, перика x 1 со Овој Kigurumi маска е чиста рачно изработени со супер квалитет со силиконска гума и деликатна изработка.


Останатите карактеристики

Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Маски
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Материјал:
Силика Гел
Знаци:
Аниме Kigurum Маска
Материјал:
Силикони

Слични понуди