Бесплатен Превозот 5*25*5.5 мал тип мебел фитинг имајќи ролери ПОМ имајќи тркала ролери 3D ПЕЧАТАЧ РОЛЕРИ

Бесплатен Превозот 5*25*5.5 мал тип мебел фитинг имајќи ролери ПОМ имајќи тркала ролери 3D ПЕЧАТАЧ РОЛЕРИ

DEN 479.04

Тековен

Да се осигура дека вашиот објект се уште ќе ви одговара совршено, нашите казанџии направивме сите наши фустани со additonal ткаенина во чини да се овозможи мала големина модификација за да се направи лесно. Ако објекти се оштетуваат или се губат кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Опис На Производот :
Ролери Големина : ID=5mm, OD=25mm, width=5.html
Смисла на Логистичка
Ние прифаќаме Logictic на DHL/EMS/Кина Пост Воздух Mail/ Хонгконг Пост Воздух Mail/ Сингапур Пост/ epacket!
Услови за користење на услугите
Испорака : Кога ќе се intersted во објектот, ве молиме изберете превозот метод и да платат за објект вклучувајќи го и превозот надомест. Ние нема да наплата на превозот обвиненија ако одбиени пратки.com/categories_Payment. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Pls контактирајте со нас ако сакате да го направите голема цел. Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака.
Боја Несовпаѓање : Разлики во бојата можеби предизвикани од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.


Останатите карактеристики

Тип:
Вратата Ролки
Број На Модел На:
0525B
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Топката
Печати Тип:
ZZ
Број на Ред:
Единствен ред
Структура:
Длабоко Жлебот
Создаден Големина:
5mm
Надворешен дијаметар:
25mm
Број На Модел На:
0525B

Слични понуди