Вистински Нов Бесплатен Превозот Оригинални Нови LCD Видео Кабел одговара За ЛЕНОВО Y580 Y580N Y580A QIWY4 DC02001F210

Вистински Нов Бесплатен Превозот Оригинални Нови LCD Видео Кабел одговара За ЛЕНОВО Y580 Y580N Y580A QIWY4

DEN 319.00
-5 %
DEN 336.00

Тековен

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.thx!^_^
Но, ако вашиот објект има не пристигна или не е како што е опишано,ве молиме контактирајте со нас на прво место!Ни дава шанса да се обезбеди задоволен решение ве молам!Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања!(ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од.
Љубезно потсетување : понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.


Останатите карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
TSZPY
Пакет:
Yes
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
Y580 Y580N Y580A
is_customized:
Yes
Нови:
за lenovo
Тип:
VGA Кабли

Слични понуди