Слободен Испорака на Високо Квалитетни 1pcs Summa Сечилото Носителот+5pcs Summa D Плотер Сечилото 45 Степен Винил Плотер Машина Сечилото

Слободен Испорака на Високо Квалитетни 1pcs Summa Сечилото Носителот+5pcs Summa D Плотер Сечилото 45 Степен

DEN 1007.52

Тековен

Купувачи полнење на враќање превозот цена. Ние ќе процесот на враќање откако ќе се добие објект. Од страна на наддавање на аукциската/оглас, вие се согласувате со правилата и условите на оваа аукција. Купувачите ќе биде одговорно за објектот е safty и интегритетот кога назад.Бразил клиент, ве молиме, напишете ја вашата CPF ИЛИ Без CNPJ Не, инаку не може да се направи пратката.
Сите Објекти Во Парк!!!
Стојат од страна за испорака!!
Целата Продажба се ДОБРЕДОЈДЕНИ. Тоа обично трае околу 14-26 дена да повеќето земја, Изразат Испорака од страна на EMS/UPS/DHL, Тоа обично трае околу 6-9 дена да повеќето земјата.5 mm
Должина
19mm
Достапни степен
45 степен, 0. Не постојат пратки на викенд и државни празници.25 mm форумот
Материјал :
89-90%Wc/ 10-11%Ко
Ригидност
91,5 HRA Rockwell
Кршење сила
4000-4200 N/mm2
Пакување
5pcs/кутија
Packaing вклучуваат :
1pcs Summa D Сечилото Носителот +5pcs Summa Плотер Сечилото од 45 степени.Russain клиент ве молиме изберете ЕМС или Fedex Пратката.
ЗАБЕЛЕШКА :
1. Времето за испорака е наведено погоре е просечното време и понекогаш исклучок може да се случи поради различни причини. Сите продажни се конечни.
Политика на враќање : од 30 дена Гаранција за квалитет.
Превозот Информации : Кина Пост Воздухопловната Превозот.
Услови : Сите предмети се Сосема Нови. Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза во рок од 30 дена по сте го добиле на објектот.25 mm
Дијаметар
1.
1pcs Summa D Сечилото Носителот +5pcs Summa Плотер Сечилото од 45 степени. Сите предмети ќе бидат означени како "Подарок или Примероци, Не е За Продажба".
Сечење дебелина
Сечење материјал со дебелина 0. Ве молиме да го прочитате целиот објект описи, плаќање, транспорт и ракување, политики, правила и услови пред ставање на понудата.


Останатите карактеристики

Вкупна Должина:
19mm
Бренд Име:
ЗМЕЈ ДИЈАМАНТ
Дијаметар:
1.5 mm
Материјал:
Карбид
Број На Модел На:
Summa Д-45 степени.
Тип:
плотер сечилото
Обложување:
Никој
погоден:
summa плотер
Пакување:
5pcs една кутија
Дијаметар:
1.5 mm
Должина:
19mm
Сечење Дебелина:
Сечење материјал со дебелина 0.25 mm
степен:
45degree
Кршење Сила:
4000-4200N/mm2
is_customized:
Yes

Слични понуди