Автомобил Стил ABS Климатизација Центар Contral У Рамка Покрие Декорација Намали За BMW Серија 3 320 316 2013-2015 хром Стап

Автомобил Стил ABS Климатизација Центар Contral У Рамка Покрие Декорација Намали За BMW Серија 3 320 316 2013-2015

DEN 592.00
-5 %
DEN 623.52

Тековен


Автомобил Стил ABS Климатизација Центар Contral У Рамка Покрие Декорација Намали За BMW Серија 3 320 316 2013-2015 хром Стап
Сите ние имаме спектар производи на BMW , ве Молиме кликнете на сликата подолу!


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Висина:
8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Година:
многу
Бренд Име:
NULLA
Име На Модел:
16031711
Објектот Должина:
14cm
Објектот Ширина:
9cm
Материјал Тип:
ABS

Слични понуди