Бесплатен Превозот, 288pcs/Многу 6mm Кобалт боја Кинески Врвен Квалитет Кристално Bicone Монистра

Бесплатен Превозот, 288pcs/Многу 6mm Кобалт боја Кинески Врвен Квалитет Кристално Bicone Монистра

DEN 216.00
-40 %
DEN 359.52

Тековен


· Aliexpress Зачувам е еден од водечките трети лица онлајн плаќање платформа.
Повратни информации
· Ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме ни e-mail пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ако сте несреќни како што се транспортот време е одложен, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација за тоа, бидејќи тоа не е наша вина.
Забелешка : 1) Кина Пост е достапен само во 26 земји : Австралија, Австрија, Белгија, Бразил, Канада, Данска, Франција, Германија, Ирска, Израел, Италија, Јапонија, Кореја, Малезија, Нов Зеланд, Норвешка, Полска, Русија, Сингапур, Шпанија, Шведска, Швајцарија, Тајланд, Турција, Велика Британија, САД.
· Со цел да се осигура дека вие не треба да плаќаат за Царински Давачки, ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" на помала декларирана вредност.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење. Секако, ние ќе ги остават позитивен фидбек за вас и вашиот вид помош. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.
Пакување : 3мм 720pcs/торба ,4mm 720pcs/торба,5mm 576pcs,6mm 288pcs,8mm 144pcs/торба
Употреба : дизајнирање на кристал ѓердани, кристално нараквици, кристално привезоци, кристално прстени, обетки кристал, кристално осветлување, кристално вратата завеси и така натаму
Превозот Услови
· Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Ако тоа не е работен во некои земји со различни тарифни правила, купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот!
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.


Останатите карактеристики

Тип На Производ:
Монистра
Материјал:
Кристално
Техника:
Полиран
Големина:
6mm
Број На Модел На:
5301
itme име:
Кристал Bicone Монистра
одделение:
ААА, Кинески Врвен Квалитет
Други Достапни Големина:
3мм,4mm, 5mm, 6mm, 8mm, итн
Достапни Бои:
73 бои, ве молиме да проверите на нашата Боја Шема
Conidition:
Со добар Квалитет и Сосема Нов
Употреба:
Додатоци за ѓердани, белегзии, прстени, обетки, итн
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
6mm

Слични понуди