LoveLive Cosplay Ранец Висок Квалитет На Модата, Љубовта Телевизија Училиште Торба Рамената Лаптоп Кеси Rucksack

LoveLive Cosplay Ранец Висок Квалитет На Модата, Љубовта Телевизија Училиште Торба Рамената Лаптоп Кеси Rucksack

DEN 1984.00
-22 %
DEN 2543.52

Тековен


Love Live Cosplay Ранец Висок Квалитет На Модата, Љубовта Телевизија Училиште Торба Рамената Лаптоп Кеси Rucksack
Големина : 42.5*31*13cm


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ранци
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Капацитет:
Подолу 20 Литри
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
VVAOZU
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
LoveLive Cosplay Ранец
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Стил:
Јапонија и кореја Стил
Техника:
Други

Слични понуди