2 ПАРЧИЊА DIY Голема Симулирани Бисер Косата Пунџа Стил Алатки Ролери Црна Barrette за Жените Косата Додатоци

2 ПАРЧИЊА DIY Голема Симулирани Бисер Косата Пунџа Стил Алатки Ролери Црна Barrette за Жените Косата Додатоци

DEN 82.00
-5 %
DEN 86.40

Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 2 ПАРЧИЊА DIY Голема Симулирани Бисер Косата Пунџа Стил Алатки Ролери Црна Barrette за Жените Косата Додатоци
Функција :
Материјал : Сунѓерот
Пакување : OPP
Големина : 24 X4.5cm
Боја : Црна
Пакување листа : 2 ПАРЧИЊА * Голема Симулирани Бисер Косата Алатки
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
1
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Бренд Име:
DCDYCDU
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Сунѓерот
Name1:
Коса Додатоци
Name2:
косата алатки
name3:
Бисер Косата Пунџа Стил Алатки
Name4:
Стилизирање На Косата Алатки

Слични понуди