Голем Handpainted Планина Градина Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Ѕид Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор

Голем Handpainted Планина Градина Апстракт Пејзаж Маслото На Платно Ѕид Уметност Ѕид Слики За Дневна Соба Дома

DEN 1885.00
-49 %
DEN 3696.00

Тековен

Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
Нашите Сликарство Материјал
Внимателни Пакување
Во принцип ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да го реши проблемот. Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .
2,Како да се спакувате вашиот Маслото?
A : Нормално ,ние ги покрие сликарство со polyfoam и потоа се тркалаат тоа со тешко цевка во центарот на копчето , по што ние искриват тоа најмногу со пластика надвор да се задржи во добра состојба.
Производот Ги Покажува
Ние поддршка посебни прилагодување
Можете да изберете или да понуди некоја слика што ви се допаѓа како позадина и испрати ми ја вашата животни е слика(или било која друга слика) , а потоа се чека за 10 дена , ќе го видите вашиот симпатична миленичиња слика се менува во уметнички дела .Recommanded Слики
Слика Информации
Da Fen Маслото Светот Слики Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Материјал Квалитет Платно И Масло Стил Како што покажува Големина Како што е и секоја друга големина сакате Превозот Бесплатен Превозот во некои земји Рамка Без рамка, но може да се понуди ако бидете прашани Пакување Валани-до ОЕМ Да PS : Ние поддршка прилагодување.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Е вашиот Маслото страна се насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно насликани од страна на нашите професионални уметници.


Останатите карактеристики

Големина (Инчен):
60x60cm, 70x70cm, 80x80cm, 100x100cm
Тип:
Масла
Рамка:
No
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
0064
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Huang Уметност
Поддршка База:
Платно
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вино Ба
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
is_customized:
Yes
Тип:
Handpainted
боја:
сликата покажува
Големина:
под сликата
ОЕМ:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Слични понуди