13*11CM 13 СРЕЌА Shamrock Рефлексивни Автомобил Налепници Decals Мото Додатоци Автомобил Стил Црна/Сребрена Ц1-0144

13*11CM 13 СРЕЌА Shamrock Рефлексивни Автомобил Налепници Decals Мото Додатоци Автомобил Стил Црна/Сребрена

DEN 57.00
-40 %
DEN 95.52

Тековен

Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Понудата Со Доверба!. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.
Превозот :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот.
Вашиот налепница има 3 делови :
Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента
1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран
2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
13*11 CM 13 СРЕЌА Shamrock Рефлексивни Автомобил Налепници Decals Мото Додатоци Автомобил Стил Црна/Сребрена Ц1-0144
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
С1-0144
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
11cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
13cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
Винил
Бродови Од:
Кина
Налепница:
автомобил налепница
боја:
црна/сребрена

Слични понуди