O Тип На Пластични Вратите И Прозорците Запечатување Лента 3 Метри Прозорец Windproof Термичка Изолација Силиконската Гума Лента

O Тип На Пластични Вратите И Прозорците Запечатување Лента 3 Метри Прозорец Windproof Термичка Изолација Силиконската

DEN 431.52

ТековенОстанатите карактеристики

боја:
Бела, Црна, Јасно
Тип:
Екрани & Соба Dividers
Стил:
Модерна
Фановите:
2
Број На Модел На:
Запечатување Лента 001
Тема:
Транспорт Алатка
Лист Количина:
3
Усогласувањето:
Рамка Структура
Функција:
Подвижен
Техника:
Стакло Техника
Материјал:
Силиконска Гума

Слични понуди