Lychee Гроздобер Каубој Стил Жена Појас Тока Поставите Западен Сребро Дизајн Токи за Жени

Lychee Гроздобер Каубој Стил Жена Појас Тока Поставите Западен Сребро Дизајн Токи за Жени

DEN 241.00
-5 %
DEN 253.92

Тековен


Материјал : Алуминиум во сребрена
Големина : 4.7 * 4.5 см, три агол додатоци 2.9 * 1.8 cm, плоштад Додатоци 2.2 * 1.4 cm, погодна за : 1.8-1.9 cm
Напомена :
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2.Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
3.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.


Останатите карактеристики

Функција:
-
Употреба:
Појаси
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Lychee
Број На Модел На:
no
Техника:
позлата
Метал Тип:
Цинк Легура
Тока Тип:
Pin-Токи
Тип На Производ:
Токи
Декорација:
Други,Ниту Еден

Слични понуди