Змеј долготрајни усна сјај Вампир lipgloss 28 бои за да изберете усни Козметика 300pcs=50sets водоотпорен Течни кармини

Змеј долготрајни усна сјај Вампир lipgloss 28 бои за да изберете усни Козметика 300pcs=50sets водоотпорен Течни

DEN 8880.00

Тековен

Ве молиме ни e-mail и да ја објасни причината за враќање на редот.


Останатите карактеристики

Тип:
усна сјај
Корист:
Хидратантен,Крем,Други,Хранливи
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
Состојка:
усна сјај
Количина:
28 бои
НЕТО-WT.:
6g
Број На Модел На:
Вампир

Слични понуди