Светло и Удобно Очила Glassses 3 Леќа Транспарентен/црна/жолта Правец на Прашина Заштита USMC Airsoft X800 Тактички очила за сонце

Светло и Удобно Очила Glassses 3 Леќа Транспарентен/црна/жолта Правец на Прашина Заштита USMC Airsoft X800

DEN 767.00
-49 %
DEN 1503.36

Тековен

Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од usua
Случај&Feedbalck
1. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас!
.Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. Спецификации : Леќа Боја : 3 Леќа (Црна + Транспарентен + Жолт) Рамка Боја : Црна Пакет содржи : 3 Групи на Леќи на камерата (Црна + Транспарентен + Жолт) Рамка x 1 Оригинал торбичка Спорт појас
Плаќање
Враќање
1. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се вратат на објектот на своите трошоци
3.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Светло и Удобно Очила Glassses 3 леќа транспарентен/црна/жолта Правец на Прашина Заштита USMC Airsoft X800 Тактички очила за сонце Карактеристики & Опис : Сосема Нов и Висок Квалитет на 3 Поликарбонат леќа го издржат големо влијание ( Црна , Транспарентни & Жолта) Рамката е направена од страна на би-суровини УВ-400 заштита На внатрешни работи рамка е со седиште со мека пена за удобност носи Еластичен појас на рака направени од најлон влакна, 35mm ширина и за 40cm во max должина Дизајниран за долгорочна употреба и шлем компатибилност Погоден за змејот сурфање, џет ски, airsoft , макбаскет, итн.


Останатите карактеристики

Број На Модел На:
За X800 Очила
Бренд Име:
ВОЛКОТ НЕПРИЈАТЕЛОТ
Функција:
УВ Заштита
Употреба:
Воена Фанови Колекција Војна-игра
Стил:
Спорт
Леќи Материјал:
Пластични
Рамка Материјал:
Ацетат
Пол:
Унисекс

Слични понуди