Приказни на Пријатели Symphonia vol.3 Лука fone Fabre Лав Magnus Гума Keychain

Приказни на Пријатели Symphonia vol.3 Лука fone Fabre Лав Magnus Гума Keychain

DEN 228.00

ТековенОстанатите карактеристики

Бренд Име:
DULLAHAN
Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
Смола
Mfg Серија Број:
Смола
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Делови и Компоненти
Големина:
M
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 8 години
Димензии:
за 5.5 cm
Предупредување:
НЕ-ИСХРАНА
Број На Модел На:
приказни за
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Никој
Скала:
Никој
Тип На Објект:
Pendant

Слични понуди