Hapiship 2017 Нови 13mm Мода Накит 20 Германиум Злато Титаниум Енергија Хривнија 316L Моќ Алка За Човекот Жените Бесплатен Превозот

Hapiship 2017 Нови 13mm Мода Накит 20 Германиум Злато Титаниум Енергија Хривнија 316L Моќ Алка За Човекот Жените

DEN 293.00
-49 %
DEN 575.52

Тековен

Здраво пријател!
Добредојдовте на Hapiship( Среќен Брод)!
ве молиме љубезно ве молиме проверете ја фотографијата во листата.
ако ви треба сигурен испорака,
ве молиме љубезно изберете следење на услугата.
* Ако имате нередовна живот стил и се често непроспиени.
* Ако имате стресна живот стил и сакаат да се релаксираат и да ја поврати енергијата.
Производите испративме само како слика во листата.5")
Кој треба да го носат Овој производ :
* Ако треба да се користи компјутер или мобилен телефон за долг период на време
* Ако мора да се задржи се фокусирани на својата работа, за долг период на време
* Доколку вашата работа бара од вас да стојат или не макотрпна работа за долго време и ако сте човек кој
секогаш има ладни раце и студени нозе
* Ако имате проблеми како што се време и нерви, сиромашните циркулацијата на крвта, или вкочанетост и рамото и вратот
болки.
* Ако се слабо отпорна на болести и фати настинка лесно. Се разбира, секој носи Витален-ion ѓердан или нараквица, исто така, може да се уживаат придобивките од подобрување на циркулацијата и speedier обновување.
Термографска Тестови
Како што може да се види од термографска тестови под - од Витално значење-ion негативни јони ѓердани и нараквици значително подобрување на носителите е циркулација. Ова зголемување во промет може да им помогне со способноста на телото да се опорави од повредата и може да им помогне на оние кои страдаат од слаба циркулација.
Придобивки
* Намалување на мускулната тензија и да се зголеми флексибилноста - превенција на Повреди
* Намалување на заморот и напнатоста и на тој начин се подобри способноста за вршење на оптимално ниво
* Подобрување на циркулацијата на крвта
* Олеснување на Непријатност и подобрување на спиење
.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Бренд Име:
Hapiship
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Број На Модел На:
20 Германиум Злато
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Титаниум

Слични понуди