CQB Тактички Панталони Мажите Пешачење Панталони Кампување Водоотпорни Панталони Мулти Џеб Отворено Панталони Воена Брзо-сува Панталони LKZ0065

CQB Тактички Панталони Мажите Пешачење Панталони Кампување Водоотпорни Панталони Мулти Џеб Отворено Панталони

DEN 2154.00
-49 %
DEN 4223.52

Тековен

3) : Ако го изберат бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. ЗА ПРЕВОЗОТ 1) : Подготовка на Време : ние треба 3-7working дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор.) 3) : Внимание : не можеме да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.
Ние го прават нашите најдобри за да се обезбеди брз сервис. 2) : Во поглед на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ние гарантираме ние ќе се 100% се реши било каков проблем за вас.
Ако тој е над 35 дена од вашата рокот за плаќање и не е примено, контактирајте со нас веднаш, ние ќе работиме брзо да се лоцира објект и да помогне да се реши тоа. Ако не се задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.(На превозот и ракувањето со полнење не се враќа ,мажите направени дефекти не се гарантира,како што се скршени,рбет и така натаму. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! ЗА ГАРАНТИРА 1) : Ако сакате да го вратите или размена на објектите што сте ги примиле ,можете да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Ве молиме запомнете да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за било превозот.
започнете
крајот Големина Опис (cm) Големина Половината Нога Устата Колковите должина S 74 41 99 105 M 78 42 102 106 L 82 43 106 107 XL 86 44 110 108 2 XL 91 45 114 109 3 XL 96 46 119 110 Мери со рака,pls дозволете 2-3cm грешка
Материјал : 5%Spandex+75%polyamide влакна Големина : S,M ,L ,XL,2 XL,3 XL Стил : Мажите отворено пешачење панталони Погоден Сезона : Пролет ,Есен Отворен Предмет : Outdoor Спортови ,Кампување ,Патување , Одмор Облека ,Качување , Пешачење Функција : Дише , мала Тежина , анти-носат ,Вода-отвратителен LACKWAR Тактички Панталони Мажите Пешачење Кампување Водоотпорни Панталони Мулти Џеб Отворено Панталони Воена Брзо-сува Панталони LKZ0065
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1.


Останатите карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Спорт Тип:
Кампување & Пешачење
Затворање Тип:
Патент Летаат
Материјал Технологија:
stretchA
Пол:
Мажи
Бренд Име:
В. П. Б
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
LKZ006
Материјал:
Памук
Функција:
пешачење панталони мажи
Стил:
pantaloni montura Мулти-џебови
Објектот:
качување панталони мажи
спортски тип:
кампување пешачење, качување , планина
Функција:
лесни,анти-солза,дише
погоден:
Тактички,лов
функција 1:
отворено панталони мажи
style2:
панталони+шорцеви
Патент:
YKK

Слични понуди