ПРОДАЖБА Голем 10-11mm розова Компир Природните Слатководни Бисер со Виолетова Лава камен Ѓердан 18 со Вистинска Кожа-5909

ПРОДАЖБА Голем 10-11mm розова Компир Природните Слатководни Бисер со Виолетова Лава камен Ѓердан 18 со Вистинска

DEN 420.00
-24 %
DEN 552.00

Тековен


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ ПРОДАВНИЦА за ПРОДАЖБА на Големо 10-11mm розова Компир Природните Слатководни Бисер со Виолетова Лава камен Ѓердан 18" со Вистинска Кожа-5909
Опис :
Работи : ПРОДАЖБА Голем 10-11mm Розова компир Природните Слатководни Бисер со виолетова Лава камен Ѓердан 18" со Вистинска Кожа-5909 Должина/големина : 18 инчи / околу 10-11mm Затворач : нема Затворач Облик/ Боја : компир / Розова и виолетова S/N : Nec5909 Состојба : Сосема Нов, Никогаш не Носат Соодветен објект Сличен Објект
Плаќање
Превозот Надомест
За Пакување Постои редовен воздушен mail пакување (на Релијабилни торба или bandbox), многу постојаност и многу компактен!
(Кликни да зголемиш) Наплата
Ако имате било незадоволство со нашите производи кога ќе ја добијат, само mail тоа врати целосно во 15 дена. Можете да добијат бесплатна замена или враќање, Реконструкција е последната аукција цена минус e Bay трошок (листата за провизии и конечна вредност такса).
Ако имате било какви прашања , само е-пошта до нас,ќе добиете одговор во 1 работен ден.


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Форма:
Компир
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
qingmos
Пол:
Жените
Pendant Големина:
10-11mm
Број На Модел На:
5909
Функција:
Расположение Tracker
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Моќ Ѓердани
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Метали Тип:
сребро позлатен
Големина:
10-11mm
боја:
Пинк
Обликот:
Компир
Должина:
18 инчи
Материјал Тип:
слатководни бисер
Главниот Камен:
бисер
Ѓердани Тип:
Влакно & String Ѓердани
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Должина:
17
Стил:
Романтични

Слични понуди