Аниме Манга Авантура Време 40*60см Перница Случај Покрие Седиште Постелнина Перница 002

Аниме Манга Авантура Време 40*60см Перница Случај Покрие Седиште Постелнина Перница 002

DEN 431.52

Тековен

Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : полиестер праска кожата
Големина : 40x60cm Примерок Детали :


Останатите карактеристики

боја:
еден печатени, двојно печатени
Големина:
pillow case, pillow with inner
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Gaumbauer
Ткаенина Count:
40
тема count:
100TC
Употреба:
Дома,Хотел
Шема:
Печатени
Тип:
Декоративни Pillowcases
одделение:
одделение А
Стил:
Обична
Функција:
Не-Токсични,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Аниме
Техника:
Печатени
Материјал:
Праска Кожата

Слични понуди