Дизајн на Мажите е Едноставно Faux Кожа за на Рака Аналогни Кварц Канцеларија Зглоб Види

Дизајн на Мажите е Едноставно Faux Кожа за на Рака Аналогни Кварц Канцеларија Зглоб Види

DEN 130.00
-25 %
DEN 173.28

Тековен

Ние обезбедуваме Кина Пост Registed Ail Mail, DHL, EMS и други превозот начини, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас, ако имате било какви проблеми.Ве молиме оставете порака за да нè ако изберете боја и типови за промена на нарачки и така натаму. Ние шип да повеќето земји за слободни. Спорот е навистина лошо влијание на нашата продавница, ви благодариме за undertanding.
Носењето на тоа, мажите ќе бидат посигурни и убав во работењето. Објектот може да се испрати во 1-3 дневна. Ние секогаш ќе се врати позитивни повратни информации за вас, како и!
2.
Повратни информации
1.повратни информации е МНОГУ важна за нас.
Тип : Зглоб Види
Пол : машки
Дисплеј : Аналогни
Случај Облик : Тркалезна
Стил : Бизнис, Неврзан
Движење : Кварц : Батерија
Бендот Материјал : Кожа Faux
Случај Материјал : Нерѓосувачки Челик
Карактеристики : Office Зглоб Види, Faux Кожа За На Рака, Бизнис Стил
Случај Дијаметар : 4. Ви благодариме!Ние сме тука за вас! Во редок случај производот е неисправен, ние сме повеќе од среќни да се организира размена или наплата. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе го провериме тоа право сега
2. Ние се чувствуваат како ние нудиме 5 ѕвезди на услуги и ние во голема мера ќе го цениме 5 ѕвездички на вашата повратна информација.
Се враќа и Гарантирате
1.
2016 Нов Дизајн Мода Мажите е Едноставно Faux Кожа за на Рака Аналогни Кварц Канцеларија Зглоб Види
Спецификации :
Едноставен, но кул, овој часовник е дизајниран за бизнис од мажите.


Останатите карактеристики

Бендот Должина:
24cm
Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
кожа
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Број На Модел На:
13711
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Функција:
Никој
Бренд Име:
BLUELANS
Затворач Тип:
Тока
Движење:
Дигитални
Dial Дијаметар:
48mm

Слични понуди