Нова Мода Cuticle Тетоважа Помине Налепница Вода Трансфер Привремен Налепница Помине Уметност Професионални Помине Додатоци Убавина Прст

Нова Мода Cuticle Тетоважа Помине Налепница Вода Трансфер Привремен Налепница Помине Уметност Професионални

DEN 48.00
-20 %
DEN 60.00

Тековен


2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти. Превозот И Предавање На Терминот :
1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.
2) ве Молам оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина).


Останатите карактеристики

боја:
NCT001, NCT002, NCT003, NCT005, NCT005, NCT006, NCT007, NCT008
Тип На Објект:
Налепница & Decal
Количина:
20pcs
Материјал:
Хартија
Големина:
10 pairs
Стил:
Шаблони налепница
Број На Модел На:
Cuticle Тетоважа
Место на Потекло:
CN;GUA
боја:
Покаже како Слика
Производ Статус:
Акции
Шема:
Леопард дизајн
превозот:
Не imformation
Големина:
20pcs

Слични понуди