2 парчиња USB да се НАТОПИ Адаптер Конвертор 4 pin за 2.54 mm PCB Одбор за Напојување DIY

2 парчиња USB да се НАТОПИ Адаптер Конвертор 4 pin за 2.54 mm PCB Одбор за Напојување DIY

DEN 45.00
-5 %
DEN 47.52

ТековенОстанатите карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови
Тип:
не се применува
Модел:
не се применува
MPN:
не се применува
Количина:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Кина
UPC:
не се применува

Слични понуди

W9812G6JH-6 TSOP
  • Обновено

W9812G6JH-6 TSOP

162.24 DEN 154.00

мал профит, но брз промет гарантира квалитетот Ако ви требаат повеќе ве молиме контактирајте со нас, Ние