NULLA LHD Нерѓосувачки Челик Нога Остатокот Педали Гас Кочница подложка за нозе на Возилото Автоматски За БМВ Х5 X6 E60 E70 E71 5 7 Серија ВО

NULLA LHD Нерѓосувачки Челик Нога Остатокот Педали Гас Кочница подложка за нозе на Возилото Автоматски За БМВ

DEN 803.00
-38 %
DEN 1295.52

Тековен


Не Вежба Нерѓосувачки Челик Нога Остатокот Педали Гас Кочница подложка за нозе на Возилото Прирачник За БМВ Х5 X6 E60 E70 E71 Новата серија 5 7
Забелешка : се Вклопи во новата серија 5 НЕ Стариот 5 серија E60!
Ако сакате да знаете повеќе за нашето лого тип ,plz контакт со нас! Купите нашите производи значи дека ги прифатите стандардните лого!


Останатите карактеристики

Боја Име:
Со логото, ПЛАНИНАТА со логото
Тип На Објект:
Педали
Специјални Функции:
не вежба
Име На Модел:
16031806
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Ширина:
12inch
Година:
2010 2015
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Должина:
36inch
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Бренд Име:
NULLA
Објектот Висина:
8inch
Објектот Тежина:
0.6kg
НА или MT:
автоматски
Автомобил Направи:
За новиот BMW 5 серијата Х5 X6

Слични понуди