Роман DIY Електричен погон Електрични spider робот Собрани пајаци Едукативни играчки Просветителската на креативноста на децата

Роман DIY Електричен погон Електрични spider робот Собрани пајаци Едукативни играчки Просветителската на креативноста

DEN 600.00

ТековенОстанатите карактеристики

Број На Модел На:
1180103
Пластични Тип:
ABS
Тип:
Роботи
Тема:
Роботи
Пол:
Унисекс
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Љубов·ви Благодариме
Предупредување:
Никој
Возраст Опсег:
> 6 години
Скала:
1
Количината на Предмети во Собата:
70

Слични понуди

Битка Mechanik Службеник
  • Обновено

Битка Mechanik Службеник

335.52 DEN 235.00

Вие треба да се обрне внимание : Почитувани Клиент : На сликите кои се прикажани не се вистински објект и