2018 дизајнер висок квалитет луксузен бренд широк кожа pin тока појас за жените секојдневен гроздобер Флорални кожни ремени жените Cummerbund

2018 дизајнер висок квалитет луксузен бренд широк кожа pin тока појас за жените секојдневен гроздобер Флорални

DEN 575.00
-20 %
DEN 719.04

Тековен


2018 дизајнер висок квалитет луксузен бренд широк кожа pin тока појас за жените секојдневен гроздобер Флорални кожни ремени жените Cummerbund
вкупна должина од 90 cm, 7 см широк,


Останатите карактеристики

Тип На Објект:
Појаси
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Појас Ширина:
0cm
Тока Должина:
00cm
Број На Модел На:
W-077
Бренд Име:
baoxiu
Тока Ширина:
0cm
Појаси Материјал:
Метал

Слични понуди