2017 Нова Топла Продаде Mens Злато Avalokitesvara14 Германиум Мобилен 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија TG04602 промет на Големо со Бесплатен Превозот

2017 Нова Топла Продаде Mens Злато Avalokitesvara14 Германиум Мобилен 316L не ' Рѓосувачки Челик Хривнија TG04602

DEN 538.00
-49 %
DEN 1055.04

Тековен


Ставка Опис
* Материјал : 316 од не ' Рѓосувачки Челик ,Германиум клетки. Ова зголемување во промет може да им помогне со способноста на телото да се опорави од повредата и може да им помогне на оние кои страдаат од слаба циркулација.
ако ви треба сигурен испорака,
ве молиме љубезно изберете следење на услугата. Се разбира, секој носи Витален-ion ѓердан или нараквица, исто така, може да се уживаат придобивките од подобрување на циркулацијата и speedier обновување.
Придобивки
* Намалување на мускулната тензија и да се зголеми флексибилноста - превенција на Повреди
* Намалување на заморот и напнатоста и на тој начин се подобри способноста за вршење на оптимално ниво
* Подобрување на циркулацијата на крвта
* Олеснување на Непријатност и подобрување на спиење
.
* Должина : 7.35 "
*Тежина : 35gm
Кој треба да го носат Овој производ :
* Ако треба да се користи компјутер или мобилен телефон за долг период на време
* Ако мора да се задржи се фокусирани на својата работа, за долг период на време
* Доколку вашата работа бара од вас да стојат или не макотрпна работа за долго време и ако сте човек кој
секогаш има ладни раце и студени нозе
* Ако имате проблеми како што се време и нерви, сиромашните циркулацијата на крвта, или вкочанетост и рамото и вратот
болки.
* Ако се слабо отпорна на болести и фати настинка лесно.Здраво пријател!
Добредојдовте на Hapiship( Среќен Брод)!
ве молиме љубезно ве молиме проверете ја фотографијата во листата.
Термографска Тестови
Како што може да се види од термографска тестови под - од Витално значење-ion негативни јони ѓердани и нараквици значително подобрување на носителите е циркулација.


Останатите карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Нараквици
Стил:
Романтични
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Канал поставување
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
20cm
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Слика
Нараквици Тип:
Холограмот Нараквици
Бренд Име:
Hapiship

Слични понуди